Akcie

Akcie, preteky, vynimocne vyjazdy.

ŠKODA MTB maratón Levočské vrchy 2023:

Za hradbami Levoče je ukryté výnimočné, až magické historické mesto. Pre mňa je však v Levoči výnimočnosti ešte viac. Na Škoda Bike Open Tour som totiž nikdy nevyhral. A ani som to nepovažoval za reálne. Až do soboty.

Horal MTB maratón 2022 a osobné výkonové maximum

Ťažké preteky = pekné preteky. Presne taký bol Horal v roku 2022. Hmlisté a vlhké počasie, náročná pozmenená trať a boj do posledných metrov.

Report: MTB maratón Levočské vrchy 2017

V sobotu 27. mája sme sa zúčastnili na maratóne v Levoči v zostave Marcel, Samo, Stano a ja. Krásna trať v Levočských vrchoch nedáva nič zadarmo a okrem náročných stúpaní nás čakalo aj dosť techniky.

Report: Škoda Svatojurský MTB maratón

Moja prvá účasť na Svatojurskom MTB maratóne a rovno dlhá trať, ktorá síce nie je technicky náročná, ale druhé kolo sa na nej hlavne kvôli opakovanému prejazdu kopcovitou slučkou slušne zajedalo.

Report: Východ road liga - Prešov (21.5.2017)

21.5. pokračovala Východ Road Liga svojim tretím kolom na okruhu v Prešove, resp v jeho okolí. Opäť zaujímavá trať s jediným dlhším stúpaním a dlhou, klesajúcou rovinou, ktorá sa išla na 3 okruhy.

Report: Východ road liga - Sabinov 2017

Na úvod sezóny kvalitné cestné preteky doma na východe so zaujímavým a veľmi náročným dojazdom. VRL Sabinov nesklamala ani v roku 2017.